Monday Bar Easter XL
Monday Bar Easter XL
Från 200,00 SEK
Plats
Datum
Beskrivning
MONDAY BARS ÅRLIGA PÅSKFEST PÅ SKÄRTORSDAG
OBS - ALLA BILJETTER KÖPTA T.O.M 26 MARS GÄLLER FÖR 2 PERSONER (2 för 1)
På vår traditionella påskfest på skärtorsdag bjuder vi åter igen på gott och blandat som hardstyle, hardcore, trance classics, techno mm. På BLACK-golvet holländska ATMOSFEARZ & PARTYRAISER och våra svenska residents FREDDZ och STETRIX.
Efter förra årets succé med TRANCE CLASSICS FLOOR så gick frågan igen till BJÖRN HÖDEL aka HODEL att hjälpa oss sätta ihop en bra lina och precis som förra året gav vi honom budget att boka ett svenskt och ett internationellt namn. Valet föll på DANIEL KANDI från Danmark samt svenske AIRBASE. Dessa två herrar är några av de absolut största namnen inom trance från våra länder. De kommer båda att leverera varsitt s.k. ”Producer Classics Set”, bl a mycket eget material som man annars sällan får höra ute. Hodel själv kommer att öppna kvällen med ett Progressive Classics Set.
På vårt tredje golv kör vi techno och house med FREDIK GRASS och GESTALT från Techtribe De har bjudit in ANDREAS SAMUELSSON aka SAMIS (Klubb MInimal) samt DAFVID SKOOG aka DOMINIK DICOCO (Inte Bara Bas).
Öppet till 04.00!
Laser mm från Doublem Tech Solutions
LINEUP & LÄNKAR
(speltider meddelas senare)
▶ ATMOZFEARS [nl]
▶ PARTYRAISER [nl]
▶ DANIEL KANDI [dk]
▶ AIRBASE [se]
▶ HODEL [se]
▶ FREDDZ [se]
▶ ACKEE [se]
▶ FREDRIK GRASS [Techtribe/se]
▶ GESTALT [Techtribe/se]
▶ SAMIS / ANDREAS SAMUELSSON [ClubMinimal/se]
▶ DOMINIK DICOCO / DAFVID SKOOGH [Inte Bara Bas/se]
Laser mm från Doublem Tech Solutions
MONDAY BAR EASTER XL presents:
BLACK • TRANCE CLASSICS • TECH
Skärtorsdag 18 april, 22.00-04.00
Slakthuset,
Slakthusgatan 6, Stockholm
T: Globen
Ålder 20 år (18 på förköp)
Biljetter -
OBS - ALLA BILJETTER KÖPTA T.O.M 26 MARS GÄLLER FÖR 2 PERSONER (2 för 1)
Online 200 kr (+ serviceavgift) på Billetto (för 1 person)
Online efter 22.00 samma kväll: 250 kr (+ serviceavgift) på Billetto
I dörren 250 kr
Arrangör
Lokal
Slakthuset, Slakthusgatan 6, 121 62 Johanneshov
Vanliga frågor
-
Jag har inte mottagit min biljett via mail. Vad ska jag göra?
Det första du kan göra är att kontrollera din spam/skräppost och mailet hamnat där. Dina biljetter skickades som en bilaga och kan ses som spam eller skräppost av vissa e-posttjänster. Du kan alltid också hitta dina biljetter under fliken "Mina biljetter" när du är inloggad på ditt Billettokonto, antingen på webbläsaren eller i vår app. För mer information, läs här.
-
Jag önskar avboka min biljett och få biljetten återbetalad. Vad ska jag göra?
Det är arrangören som beslutar om återbetalning av biljetter på deras event. Du bör därför kontakta dem direkt för att höra vilka möjligheterna är just för dig. Du hittar deras mailadress i ditt orderbekräftelsemail eller genom att gå in på deras arrangörssida och klicka på "Kontakta arrangören". För mer information, läs här.
-
Jag har registrerat mig på väntelistan, vad händer nu?
Om fler biljetter blir tillgängliga kommer du, tillsammans med andra som registrerat sig på väntelistan, att meddelas om detta via mail. Köp av de tillgängliga biljetterna sker därefter enligt först-till-kvarn-principen. För mer information, läs här.
-
Var hittar jag länken till ett online-event?
Vanligtvis tillhandahåller arrangören av eventet detaljerna i orderbekräftelsen som du mottar via mail efter köp eller så kan det hända att arrangören skickar ett uppföljande mail med en länk till deras online-event. Du kan även kika in på eventsidan där du finner arrangörens beskrivning av eventet. För mer information, läs här.
-
Vad är avbeställningsförsäkring och varför skulle jag behöva det?
Med avbeställningsförsäkringen kan du vid vissa oförutsedda händelser som hindrar dig att delta i ett eventet, begära en återbetalning. För mer information, läs här.
Monday Bar Easter XL
Från 200,00 SEK