Höga Kusten Stigen
Beskrivning
STÖD HÖGA KUSTEN STIGEN – FÅ DITT NAMN PÅ SKULEBERGET
Just nu bygger vi vidare på vad vi anser är Sveriges vackraste stig – Höga Kusten Stigen som går upp för Skulebergets sydsida. I denna första etapp bygger vi 80 trappsteg och för att kunna fortsätta utveckla denna härliga led med fler utsiktsplatser och sittytor så söker vi din hjälp.
För 790 kr (privatperson) så får du ditt namn på en namnplatta vid ett av trappstegen. Intäkterna går därefter oavkortat till att fortsätta arbetet med Höga Kusten Stigen och bygga fler sittplatser och utsiktsplatser.
PRIS
Privatperson 790 kr
Alt 1. Förnamn och Efternamn samt hemort.
(Barack Obama, Washington)
Alt 2. Två förnamn och ett efternamn samt hemort
(Barack and Michell Obama, Washington)
Alt 3. Familjenamn samt hemort
(Obama family, Washington)
Företag 990 kr (ex moms)
Alt 1. Företagsnamn samt ort vid önskemål
Arrangör
Lokal
FriluftsByn, 870 33 Norrgällsta, 870 33 Docksta
Vanliga frågor
-
Jag har inte mottagit min biljett via mail. Vad ska jag göra?
Det första du kan göra är att kontrollera din spam/skräppost och mailet hamnat där. Dina biljetter skickades som en bilaga och kan ses som spam eller skräppost av vissa e-posttjänster. Du kan alltid också hitta dina biljetter under fliken "Mina biljetter" när du är inloggad på ditt Billettokonto, antingen på webbläsaren eller i vår app. För mer information, läs här.
-
Jag önskar avboka min biljett och få biljetten återbetalad. Vad ska jag göra?
Det är arrangören som beslutar om återbetalning av biljetter på deras event. Du bör därför kontakta dem direkt för att höra vilka möjligheterna är just för dig. Du hittar deras mailadress i ditt orderbekräftelsemail eller genom att gå in på deras arrangörssida och klicka på "Kontakta arrangören". För mer information, läs här.
-
Jag har registrerat mig på väntelistan, vad händer nu?
Om fler biljetter blir tillgängliga kommer du, tillsammans med andra som registrerat sig på väntelistan, att meddelas om detta via mail. Köp av de tillgängliga biljetterna sker därefter enligt först-till-kvarn-principen. För mer information, läs här.
-
Var hittar jag länken till ett online-event?
Vanligtvis tillhandahåller arrangören av eventet detaljerna i orderbekräftelsen som du mottar via mail efter köp eller så kan det hända att arrangören skickar ett uppföljande mail med en länk till deras online-event. Du kan även kika in på eventsidan där du finner arrangörens beskrivning av eventet. För mer information, läs här.
-
Vad är avbeställningsförsäkring och varför skulle jag behöva det?
Med avbeställningsförsäkringen kan du vid vissa oförutsedda händelser som hindrar dig att delta i ett eventet, begära en återbetalning. För mer information, läs här.
Höga Kusten Stigen
Från Gratis