HistoryMakers Offline Event
HistoryMakers Offline Event
Från Gratis
Plats
Datum
Beskrivning
NU ÄR DET ÄNTLIGEN DAGS!
I samband med Virtual Annual Event 22-23 oktober 2021 så kommer vi att ha en tillställning med History Makers där vi tittar på eventet tillsammans och vi ser fram emot att äntligen träffas! Vi kommer att erbjuda team-aktiviteter, mingel samt en fantastisk tid tillsammans!
Pris för övernattning på slottet:
1. Enkelrum 1795kr per natt
2. Dubbelrum 2290kr per natt (1145 per person)
För er som endast kommer på arrangemanget utan att välja övernattning så kostar det 500kr.
För er som väljer att stanna kvar över natten så kostar det ingenting. För att boka rum, vänligen maila till info@sodertuna.se.
Vi är medvetna om att Fredagen är en arbetsdag och att vissa kommer att checka in på Fredag kväll, men det är inga problem alls! Huvudsaken är att vi får Lördagen tillsammans!
**Klädsel: ”Dress for success” då vi kommer fota en hel del att använda i promotionsyfte inom History Makers i framtiden!
Arrangör
Lokal
Södertuna Slott, 646 91 Gnesta, 646 91 Gnesta
Vanliga frågor
-
Jag har inte mottagit min biljett via mail. Vad ska jag göra?
Det första du kan göra är att kontrollera din spam/skräppost och mailet hamnat där. Dina biljetter skickades som en bilaga och kan ses som spam eller skräppost av vissa e-posttjänster. Du kan alltid också hitta dina biljetter under fliken "Mina biljetter" när du är inloggad på ditt Billettokonto, antingen på webbläsaren eller i vår app. För mer information, läs här.
-
Jag önskar avboka min biljett och få biljetten återbetalad. Vad ska jag göra?
Det är arrangören som beslutar om återbetalning av biljetter på deras event. Du bör därför kontakta dem direkt för att höra vilka möjligheterna är just för dig. Du hittar deras mailadress i ditt orderbekräftelsemail eller genom att gå in på deras arrangörssida och klicka på "Kontakta arrangören". För mer information, läs här.
-
Jag har registrerat mig på väntelistan, vad händer nu?
Om fler biljetter blir tillgängliga kommer du, tillsammans med andra som registrerat sig på väntelistan, att meddelas om detta via mail. Köp av de tillgängliga biljetterna sker därefter enligt först-till-kvarn-principen. För mer information, läs här.
-
Var hittar jag länken till ett online-event?
Vanligtvis tillhandahåller arrangören av eventet detaljerna i orderbekräftelsen som du mottar via mail efter köp eller så kan det hända att arrangören skickar ett uppföljande mail med en länk till deras online-event. Du kan även kika in på eventsidan där du finner arrangörens beskrivning av eventet. För mer information, läs här.
-
Vad är avbeställningsförsäkring och varför skulle jag behöva det?
Med avbeställningsförsäkringen kan du vid vissa oförutsedda händelser som hindrar dig att delta i ett eventet, begära en återbetalning. För mer information, läs här.
HistoryMakers Offline Event
Från Gratis